System INAR - oprogramowanie do obsługi narzędziowni

Oprogramowanie INAR do obsługi narzędziowni firmy Trisoft to nowoczesny system służący do wspomagania gospodarki narzędziami. Dzięki jego zastosowaniu kontrolujemy w sposób efektywny obieg narzędzi w firmie. Zastosowanie elementów autoryzacji w postaci kart zbliżeniowych zacząco poprawia jakość i rzetelność zgromadzonych informacji.

inar2

Oprogramowanie INAR pozwala gromadzić informacje o wyposażeniu Działu Narzędziownia, śledzić historię wypożyczeń, kontrolować ważność badań przyrządów pomiarowych i badań technicznych urządzeń, prowadzić kartoteki osób korzystających z jej usług.

inar1

Rodzaj, ilość i format informacji przechowywanych w kartotekach narzędzi i pracowników jest praktycznie dowolny - definiuje się je na etapie wdrożenia. Oprogramowanie może być dowolnie rozwijane na życzenie klienta.

inar4

Mocną stroną oprogramowania są duże możliwości raportowania. W skład systemu wchodzi moduł do samodzielnego definiowania raportów i zestawień. Pozwala on w bardzo prosty sposób tworzyć różnorodne wydawnictwa

inar7

Dostępna jest już nowa wersja oprogramowania z modułami "Materiały do zużycia", "Rezerwacje", "Przeglądy techniczne urządzeń", zmodyfikowanym modułem raportującym, graficzną bazą danych, informacjami o rodzaju wypożyczeń. Roszerzono również możliwości śledzenia informacji dotyczących historii obrotu narzędzi w firmie.

inar6

W wersji 2.9.0.7 dodano moduł obsługi drukarki kodów kreskowych umożliwiający wydruk etykiet z nadrukowanym kodem kreskowym opisujących i identyfikujacych narzędzia.

inar7jpg

Rozbudowano obsługę kodów kreskowych w programie.

inar8

Podstawową konfigurację oprogramowania można rozszerzyć o:

  • moduł umożliwiający identyfikację osób korzystających z narzędziowni za pomocą zbliżeniowych kart chipowych lub kart z kodem kreskowym. W ofercie naszej firmy znajdują się odpowiednie karty zbliżeniowe pcv, breloki, tagi oraz czytniki. Możemy również wykorzystać elementy systemu kontroli dostępu i rcp już funkcjonujące w zakładzie np. pastylki dallas
  • moduł identyfikacji narzędzi za pomocą kodów kreskowych lub specjalnych chipów zbliżeniowych,
  • moduł umożliwia wydruk odpowiednio przygotowanych kodów kreskowych (chipy i czytniki w ofercie Trisoft),
  • moduł "Materiały do Zużycia" (BHP), czyli rejestrację wydań środków czystości, odzieży ochronnej, środków niskocennych itp,
  • graficzną bazę danych, czyli rozszerzenie bazy danych o możliwość dołączania zdjęć lub rysunków technicznych,
  • istnieje możliwość dostosowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb.