Rezerwacje obiektów sportowych

Oprogramowanie do obsługi Rezerwacji Obiektów Sportowych firmy Trisoft to kompleksowe narzędzie służące do wspomagania procesu rezerwacji i obsługi obiektów takich jak: boiska, hale sportowe, korty tenisowe, lodowiska itp.

trezos

Dzięki zastosowaniu graficznego interfejsu, proces dodawania rezerwacji i operacji na nich jest bardzo prosty. Program pozwala na pełny i łatwy dostęp do informacji na temat kontrahentów, dokumentów itp. Ułatwia obsługę i w znaczący sposób poprawia jakość świadczonych usług.

trezos2

Oprogramowanie uwzględnia specyfikację konkretnych obiektów np. możliwość dzielenia hali na sektory. Produkt ten posiada bardzo dobrze rozwinięte mechanizmy raportowania (możliwość definiowania własnych raportów).

trezos3

Oprogramowanie pozwala na drukowanie różnego rodzaju grafików i dokumentów. Ułatwia optymalne wykorzystanie zasobów każdego obiektu. Może być rozwijane na życzenie klienta.

trezos4

System pozwala na szybką obsługę klientów, począwszy od przyjęcia rezerwacji, przygotowanie obiektu do indywidualnych potrzeb, aż po rozliczenie, wydruk paragonu fiskalnego lub faktury.