Serwis internetowy firmy TRISOFT SP.J.
strona główna     ftp     pomoc zdalna     praca w Trisoft     kontakt

System Obsługi Bazy Hotelowej

Oprogramowanie do obsługi bazy hotelowej uwzględniające specyfikę kompleksowej obsługi obiektów sportowych, rozszerzone o funkcje zarządzania obiektami prowadzącymi turnusy grupowe typu SPA, wczasy odchudzające itp. Dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu udało nam się stworzyć unikalne rozwiązanie z pełną obsługą zarówno klienta indywidualnego jak i grupowego. W pakiecie z systemem Hotel mogą funcjonować System ESOK, System Rezerwacji Obiektów, System Zamówienia. ... więcej informacji

Uwaga! Najnowsza wersja współpracuje z centralami telefonicznymi za pośrednictwem buforów Contec, umożliwia uwierzytelnianie dostępu do Internetu za pośrednictwem protokołu Radius.

System INAR - oprogramowanie do obsługi narzędziowni

INAR to kompleksowa aplikacja pracująca w sieci komputerowej lub pojedynczym stanowisku, umożliwiająca pełną obsługę Działu Narzędziowni. To najnowocześniejsza tego typu propozycja na rynku, wdrożona w firmach o różnym profilu (remontowe, produkcyjne, budowlane) Stanowi połączenie oprogramowania komputerowego z technologią kart zbliżeniowych. W trakcie wdrożenia system zostaje dostosowany do procedur i instrukcji ISO obowiązujących w firmie ... więcej informacji

Uwaga! Dostępna jest już nowa wersja oprogramowania z modułami "Materiały do zużycia", "Rezerwacje", "Przeglądy techniczne urządzeń", zmodyfikowanym modułem raportującym, graficzną bazą danych. W wersji 2.9.0.7 dodano moduł obsługi drukarki kodów kreskowych umożliwiający wydruk etykiet z nadrukowanym kodem kreskowym opisujących i identyfikujacych narzędzia. Rozbudowano obsługę kodów w programie.

System Ewidencji Zasobów Lokalowych Gminy (Lokali użytkowych i mieszkalnych)
Dzięki wdrożeniu oprogramowania SEL Wydział Gospodarki Mieszkaniowej lub pokrewna komórka Urzędu Miasta lub Gminy uzyska: pełną informację o posiadanych zasobach mieszkaniowych, usprawnienie procesów wymiany informacji, zdecydowanie większe możliwości statystyczne i analityczne (moduł generowania dowolnych raportów i zestawień, w tym dla GUS). ... więcej informacji

Dnia 2 października 2006 zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Ogólnopolską Izbą Gospodarki Nieruchomości, a firmą Trisoft Sp.J.

System ESOK dla pływalni za 12 tys. pln?

Tak, jest to możliwe. Zainteresowanych prosimy o kontakt. ... więcej informacji

Czytnik transponderów w podświetlanej obudowie

Urządzenia najnowszej generacji - idealne do modernizacji systemów ESOK i do zastosowania w nowych instalacjach. Niska cena i wysoka niezawodność to ich główne cechy.

Leasing IT

Wraz z Europejskim Funduszem Leasingowym SA proponujemy finansowanie zakupu naszych systemów informatycznych oraz sprzętu komputerowego poprzez specjalną ofertę leasingową. ... więcej informacji


Trisoft Sp.J.
Biuro/Adres korespondencyjny:
ul. Otolińśka 21 lok. 405, 09-402 Płock
tel./fax (024) 262 92 40
e-mail: biuro@trisoft.pl

System Hotel

System Obsługi Hotelu to najnowszy produkt działu projektowego firmy Trisoft. Jest to oprogramowanie przeznaczone do obsługi hoteli, pensjonatów, upraszczające proces rezerwacji i rozliczenie zarówno klienta indywidualnego jak i grupy. Konstukcja oprogramowania uwzględnia specyfikę obsługi obiektów sportowych (wdrożenie COS Cetniewo, Wałcz, Giżycko, Zakopane, WOSiR Drzonków, MOSiR Płońsk, Dom Misyjny w Konstancinie Jeziornej, Miellnium MOSiR Kołobrzeg, 12 Dębów Zaździerz, Camping Tramp w Toruniu, Hotel Mosir w Toruniu).


System Hotel posiada bardzo dobrze rozwinięte mechanizmy raportowania wszelkich danych dotyczących funkcjonowania obiektu. Daje to możliwość łatwej analizy i poprawnienia wydajności pracy. Dodatkowo możliwość definiowania wydruków i raportów umożliwia dostosowanie programu do wymagań konkretnego klienta.


Dzięki możliwości współpracy z systemem obsługi basenu ESOK może stanowić doskonałe rozwiązanie dla ośrodków sportowych z bazą hotelową. Istnieje również możliwość rozbudowy programu o obsługę hal sportowych, kortów tenisowych itp.


Rozbudowany moduł "Wyżywienie" pomaga w planowaniu pracy kuchni, pozwala na rozliczanie klientów nie zameldowanych w obiekcie. Jest również przystosowany do obsługi grup o indywidualnych wymaganiach żywieniowych np. grup sportowych lub "wczasów odchudzających".


Dodana opcja tzw "dostawek" jest ona bardzo przydatna przy rozmieszczaniu grup kolonijnych.

Dzięki zastosowaniu oprogramowania hotelowego autorstwa firmy Trisoft mogą Państwo w efektywny sposób kontrolować rezerwacje, pobyty, funkcjonowanie kuchni, dokumenty hotelowe, itp.

Uwaga! Najnowsza wersja posiada możliwość współpracy i programowania kart zamków hotelowych (np. Tayama, Smartag i karty Mifare) oraz posiada moduł Rezerwacji Internetowych (z możliwością potwierdzenia zajętości pokoi online).Rozszerzono również funkcjonalność sterowania elementami dostępu o możliwość czasowego programowania i rozliczenia za korzystanie z urządzeń np. pralka.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.    [dane teleadresowe Trisoft]