Serwis internetowy firmy TRISOFT SP.J.
strona główna     ftp     pomoc zdalna     praca w Trisoft     kontakt

System Obsługi Bazy Hotelowej

Oprogramowanie do obsługi bazy hotelowej uwzględniające specyfikę kompleksowej obsługi obiektów sportowych, rozszerzone o funkcje zarządzania obiektami prowadzącymi turnusy grupowe typu SPA, wczasy odchudzające itp. Dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu udało nam się stworzyć unikalne rozwiązanie z pełną obsługą zarówno klienta indywidualnego jak i grupowego. W pakiecie z systemem Hotel mogą funcjonować System ESOK, System Rezerwacji Obiektów, System Zamówienia. ... więcej informacji

Uwaga! Najnowsza wersja współpracuje z centralami telefonicznymi za pośrednictwem buforów Contec, umożliwia uwierzytelnianie dostępu do Internetu za pośrednictwem protokołu Radius.

System INAR - oprogramowanie do obsługi narzędziowni

INAR to kompleksowa aplikacja pracująca w sieci komputerowej lub pojedynczym stanowisku, umożliwiająca pełną obsługę Działu Narzędziowni. To najnowocześniejsza tego typu propozycja na rynku, wdrożona w firmach o różnym profilu (remontowe, produkcyjne, budowlane) Stanowi połączenie oprogramowania komputerowego z technologią kart zbliżeniowych. W trakcie wdrożenia system zostaje dostosowany do procedur i instrukcji ISO obowiązujących w firmie ... więcej informacji

Uwaga! Dostępna jest już nowa wersja oprogramowania z modułami "Materiały do zużycia", "Rezerwacje", "Przeglądy techniczne urządzeń", zmodyfikowanym modułem raportującym, graficzną bazą danych. W wersji 2.9.0.7 dodano moduł obsługi drukarki kodów kreskowych umożliwiający wydruk etykiet z nadrukowanym kodem kreskowym opisujących i identyfikujacych narzędzia. Rozbudowano obsługę kodów w programie.

System Ewidencji Zasobów Lokalowych Gminy (Lokali użytkowych i mieszkalnych)
Dzięki wdrożeniu oprogramowania SEL Wydział Gospodarki Mieszkaniowej lub pokrewna komórka Urzędu Miasta lub Gminy uzyska: pełną informację o posiadanych zasobach mieszkaniowych, usprawnienie procesów wymiany informacji, zdecydowanie większe możliwości statystyczne i analityczne (moduł generowania dowolnych raportów i zestawień, w tym dla GUS). ... więcej informacji

Dnia 2 października 2006 zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Ogólnopolską Izbą Gospodarki Nieruchomości, a firmą Trisoft Sp.J.

System ESOK dla pływalni za 12 tys. pln?

Tak, jest to możliwe. Zainteresowanych prosimy o kontakt. ... więcej informacji

Czytnik transponderów w podświetlanej obudowie

Urządzenia najnowszej generacji - idealne do modernizacji systemów ESOK i do zastosowania w nowych instalacjach. Niska cena i wysoka niezawodność to ich główne cechy.

Leasing IT

Wraz z Europejskim Funduszem Leasingowym SA proponujemy finansowanie zakupu naszych systemów informatycznych oraz sprzętu komputerowego poprzez specjalną ofertę leasingową. ... więcej informacji


Trisoft Sp.J.
Biuro/Adres korespondencyjny:
ul. Otolińśka 21 lok. 405, 09-402 Płock
tel./fax (024) 262 92 40
e-mail: biuro@trisoft.pl

System Ewidencji Zasobów Lokalowych - SEL

Firma Trisoft Sp.J. opracowała system komputerowy do ewidencji lokali mieszkaniowych i użytkowych nadając mu roboczą nazwę: SEL (skrót od słów System Ewidencji Lokali).

Cel wdrożenia systemu SEL:
 • pełna informacja o posiadanych zasobach mieszkaniowych,
 • usprawnienie procesów wymiany informacji,
 • zdecydowanie większe możliwości statystyczne i analityczne (moduł generowania dowolnych raportów i zestawień, w tym dla GUS).


 • Dzięki wdrożeniu oprogramowania Wydział Gospodarki Mieszkaniowej lub pokrewna komórka Urzędu Miasta lub Gminy uzyska pełną informację o posiadanych zasobach mieszkaniowych. Moduły oprogramowania mogą zostać instalowane w siedzibach wszystkich Administratorów zasobów lokalowych (opcja).


  Przesyłanie danych od Administratorów do Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej może odbywać się poprzez mechanizm Eksportu/Importu - czyli scalania bazy danych z otrzymanych od Administratorów plików eksportowych z bazą danych. Przekazanie informacji (skompresowany plik Eksportu) może nastąpić w formie pliku dostarczonego na dowolnym nośniku np. płyta cd, jako załącznik poczty e-mail i za pośrednictwem FTP.
  W przypadku "spięcia" wszystkich miejsc instalacji sprawnym łączem istnieje możliwość instalacji wersji on-line oprogramowania.


  Konstrukcja systemu umożliwia dowolne zdefiniowanie struktury i lokalizację instalacji modułów np.:

  - jednostka nadrzędna (UM)
      - Administrator zasobów 1
        - Rejonowy Odział Administratora 1
        - Rejonowy Odział Administratora 1
        - Rejonowy Odział Administratora 1
        - Rejonowy Odział Administratora 1
      - Administrator zasobów 2
      - Administrator zasobów X

  Możliwa jest również bieżąca modyfikacja struktury, czyli dołączanie nowych Administratorów zasobów lokalowych gminy, zmianę przynależności zasobów.

  W zakres informacji przekazywanych do Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej (Wydziału Mienia itp.)wchodzić będą następujące główne elementy:

  - dane o budynkach
  - dane o lokalach,
  - dane o garażach, boksach, składach
  - dane o użytkownikach lokali mieszkalnych/użytkowych
  - dane o wynajmie.


  Forma i zakres gromadzonych i analizowanych informacji może zostać dowolnie skonfigurowana na etapie wdrożenia.

  System może zostać sprawnie wdrożony w złożonych strukturach (Urząd Miasta w Płocku i administratorzy: MZGM TBS centrala + 4 rejonowe oddziały, MTBS), jak i w mniejszych (Urząd Miejski w Giżycku, Wydział Mienia)


  We wrześniu 2007 uruchomiona została w Gminie Płock wersja On-Line systemu SEL. System pracuje w różnych lokalizacjach na centralnej bazie danych znajdującej się na serwerze w UM w oparciu o miejską, radiową siecią komputerową WiMax.

  W najnowszej wersji systemu znalazł się m.in. nowy moduł Rejestry (wnioski, wyroki).
  W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.    [dane teleadresowe Trisoft]